Notice: Undefined index: F1l3 in /home/u7107400/baskiyaptir.com/config.php on line 2
Şartlar & Koşullar
 

Şartlar & Koşullar

İPTAL VE İADE ŞARTLARI


Siparişinizin onaylandığına dair e-mail gelmeden sipariş ile ilgili işlemleriniz başlamamaktadır. Bu yüzden öncelikle onay mailinin gelmesini bekleyiniz.  info@baskiyaptir.com ile yaptığınız alışverişler, siparişin ödemesinin sağlıklı olarak alınması halinde, belirtilen sürede hazırlanarak kargo ile ulaştırılır.


Kargo Kaynaklı Problemler


Kargo şirketi tarafından size ulaştırılan pakette yırtık, delik, açılma veya zarar gördüğüne dair açık bir iz mevcut ise kargoyu teslim almayınız. Bir tutanak ile durumu kargo yetkilisine iletip kargoyu iade ediniz. En kısa zamanda bizi info@baskiyaptir.com adresinden bilgilendiriniz.


Yanlış ürün gelirse


Yanlış ürün gönderildiğinde siparişi teslim almayınız ve  info@baskiyaptir.com adresinden veya irtibat numaralarımızdan bizi arayarak durumu bildiriniz. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.


İade durumu


Sistem üzerinden tasarlamış olduğunuz veya hazır yüklediğiniz tasarımlardaki kullanıcı kaynaklı problemlerden (yazım yanlışlıkları vs.)  baskiyaptir.com sorumlu değildir, bunun için sipariş vermeden önce tasarımlarınızı lütfen kontrol edin. Problemsiz ürünün iade şansı bulunmamaktadır. Tarafımızdan kaynaklanan problemlerde ürün tekrar baskıya alınacak ve belirtilen sürede teslim edilecektir.


Sipariş İptali


Siparişiniz henüz tasarım aşamasında geçmemiş ise talebinizi  info@baskiyaptir.com adresine mail atarak iptal edebilirsiniz. Sipariş iptal işlemlerinde tutar iade işlemi ertesi gün kredi kartınıza veya banka hesabınıza yapılacaktır.